• Ana Sayfa
 • Portal
 • Üye Listesi
 • Yönetim Kadrosu
 • Forum İstatistikleri

 • Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  Erdemli Birey Koleji
  Çevrimdışı

  mrtcnzcn


  Üye
  user avatar


  Kayıt: 25-07-2018


  Mesaj Sayısı: 3

  Konu Sayısı: 3  Rep Puanı: 0

  #1
  Erdemli Birey Koleji
  Milli Eğitim Bakanlığı, dershane olarak faaliyetlerini sürdüren kurumlara 2015 eğitim-öğretim sezonu  başından itibaren özel  okul olma olanağı sağlamıştır. Böylece Erdemli Birey Dershanesi olarak temel lise adı altında dershane deneyimimizi dönüşeceğimiz Koleje  aktararak öğrencilerimize daha yararlı olabileceğimizi düşündük ve Mersinin En iyi okulu Erdemli  Birey Kolejini Açtık.
  Öğretmen, öğrenci ve veli odaklıyız.     
  mersin-in-en-iyi-okulu-234.jpg
  Okul içerisinde Çalışanlarımızı dinleyip  anlayacak, onların ihtiyaç ve beklentileri ile tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini dengede tutarak tüm hizmet verdiğimiz tarafları tatmin etmeye çalışacağız.
  Liderlik Bizim İçin Önemli!
  Okulumuzun gelişim planını, hedeflerini ve vizyonunu oluşturup anlatacak ve liderliğimiz sayesinde vizyonumuzu gerçekleştirmek için herkesin davranışlarını yönlendirecek temel değerlere örnek olacağız.
  KALİTE POLİTİKAMIZ
  “Eğitim Öğretim faaliyetlerimizin kalitesinden biz sorumluyuz; ancak Eğitim Öğretim ve Yönetsel faaliyetlerimizin kalitesini eğitim alan öğrencilerimiz ve paydaşlarımız değerlendirecektir.”
  Tüm düzenleyici, yasal ve uygulanabilir şartları yerine getireceğiz.
  Öğrencilerimizi sorgulayan ve dönüşümlü düşünen bireyler olarak yetiştireceğiz.
  Eğitim ve Kalite hedeflerini oluşturarak, onları düzenli olarak gözden geçireceğiz ve sürekli iyileştirmeyi arttıracağız.
  Akademik olan veya olmayan tüm çalışanlarımızın eğitim ve gelişimini sağlayarak her çalışanımızın yetkinliklerini yükselteceğiz.
  Eğitim Öğretim ve Yönetsel Süreçlerimizde oluşan/oluşabilecek uygunsuzlukları azaltacağız.
  Kolej çalışanlarına kaliteli eğitim hizmeti ve memnuniyetini sağlayacağız.
  Çevre Yönetim Sistemleri ile ilgili çalışmalar yapacağız ve çevreye duyarlı olacağız.
  Okul çalışanlarının beklentilerini müfredat geliştirmeye yansıtırken, ulusal ve uluslararası eğitimsel programların gelişimi izleyerek en doğru eğitim hizmetini sunacağız.
  mersin-in-en-iyi-okulu-23234.jpg
  İnsanlığın ve paylaştığımız gezegenin farkında olarak daha iyi ve daha huzurlu bir dünya yaratmaya yardımcı olan uluslararası zihniyete sahip insanlar yetiştireceğiz.
  Sürekli gelişim içerisindeyiz.
  Her bireyin hizmetlerimizin, süreçlerimizin ve yönetim sistemimizin sürekli olarak verimliliğini ve etkinliğini artırmak için motive olacağı bir ortam yaratacağız.
  İnsanlığın ve paylaştığımız gezegenin farkında olarak daha iyi ve daha huzurlu bir dünya yaratmaya yardımcı olan uluslararası zihniyete sahip insanlar yetiştireceğiz.
   
  Mersinin En İyi Okulunu Daha Yakından Tanımak  İçin https://erdemlibirey.com/

  mertcanozcan.com | Adana SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanı

  (Son Düzenleme: 25-07-2018, Saat: 11:50, Düzenleyen: mrtcnzcn.)
  25-07-2018, Saat: 11:49
  WWW


  Hızlı Menü:


  Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Forum Yasal Uyarı

  Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
  Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
  Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
  Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.